Hemen Teklif Al

Hakkımızda

LİMAN FİLE

Türkiye'nin Güvenlik Ağları İmalatı ve Tedarikcisi

2011 yılından beri İnşaat, Okul, Spor Tesisleri, güvenlik sektörü başta olmak Üzere güvenlik filesi imalatı yapmaktayız. Bunların yanı sıra müşterilerimizin özel amaçlı tasarım ve istekleri doğrultusunda file imalatı ve tedarik hizmeti vermekteyiz.

Ürünlerimiz özellikle UV (Güneşe Karşı Dayanıklı) katkılı yüksek kalite iplikten üretilmiştir.Yüksek mukamete sahip olan filelerimizin Testleri Yapılmış olup, TEST BELGELERİNE SAHİPTİR.

Kaliteli ürün, doğru hizmet, uygun fiyatlarımız ile Türkiye'nin her yerine toptan veya parakende olarak hizmet vermekteyiz.

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak olan firmamız kaliteli ve güven hizmet politikaları ile referanlarımızda olduğu gibi siz değerli müşterilerimiz sayesinde Türkiye'nin güçlü, güvenilir, sağlam bir firması haline gelmiştir.

Günümüz çağında hızla gelişen teknoloji ve tekniklerini yakalamak, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek amacıyla çalışanlarımızla birlikte kendini her daim geliştiren ve kolaylıkları sağlayan bir sektor olacağız.

0
Yılların Tecrübesi
0
Tamamlanan İş
0
Çalıştığımız Firma
0
Müşteri Memnuniyeti

Yeni Ürünlerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun !