Hemen Teklif Al

DUT BUDAMA FİLESİ KALINLIK VE ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?

05 Temmuz 2020 - Pazar

Meyve ağaçlarının yaz aylarında ısınan hava ile birlikte çevreye verdiği rahatsızlık, zaman zaman tatlarının önüne geçer ve ciddi bir sıkıntıya dönüşebilir. Ağaçların ağaçların meyvesini toplamak da oldukça büyük bir sorundur. Her iki sorunu da tek seferde çözen ürün ise Ağaç Budama Filesi Ağı olacaktır, zira ürün hem meyvelerin yere düşmesini engeller, hem de filede biriktirerek zarar görmeden toplanabilmesini sağlar. Yere düşen meyvenin çarpmanın etkisiyle ezilmesi ve çok kısa bir süre içerisinde çürümesi söz konusudur. Bu durumda hem yemiş zayi olur, hem de içerdiği şeker nedneiyle sinek ve böcek oluşumu hızlanır. Ağaç Budama Ağı bu sorunların üstesinden gelinmesi için sahip olduğunuz en kaliteli çözümdür. Her büyüklükteki ağaca uygulanabilen ve boyutları sizin talebinize göre ayarlanan Ağaç Budama Ağı, dar gözenekleri ile meyvenin çıkmasını engeller.

Ağaç Budama, yılın belli dönemlerinde ihtiyaç duyacağınız bir ürün olması sebebiyle, kaldırılabilen bir üründür. Ancak her yıl Ağaç Budama Ağı satın almanız gerekmez. Kullandığınız ağları temizleyip, depolayabilir, sonraki sezonlarda aynı biçimde kullanabilirsiniz. Ürün UV-Polyamid materyalden üretilmiş olup, yüksek mukavemete sahiptir. Güneş ışığı ve iklim koşullarından etkilenmez ve ilk günkü formunu uzun süre korur.

Kaliteli, kullanışlı ve uzun ömürlü Ağaç Budama Ağı ürünlerimizden sipariş etmek için ise sitemizdeki ilgili linki ziyaret etmeniz yeterlidir. Belirtilen spesifikasyonlarda, kendi belirleyeceğiniz ölçülerde Ağaç Budama Ağı sipariş edebilir, sorunlarınızı kökten çözebilirsiniz.

Ağaç Budama Filesi hakkında Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 yada 0542 672 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZ

TEKLİF ALMA FORMU


liman file

Yeni Ürünlerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun !